Гаманець жіночий чорний шкіряний на кнопці.
Країна-виробник: Китай
Матеріал: натуральна шкіра
Розмір: 11х110х2,5см
Застібка:магніт
У комплекті коробочка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 1 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴










