Кеди жіночі бежеві зі стразами на липучках.
Матеріал: текстиль
Всередині: текстиль
Висота підошви: 2,5см
Розміри 36-22,5 см, 37-23 см, 38-23,5 см, 39-24 см, 40-24,5 см, 41-25 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид взуття | Кеди |
| Стать | Жіноча |
| Сезон | Демісезон |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал верху | Текстиль |
| Матеріал підкладки | Текстиль |
| Стиль | Повсякденний |
| Застібка | Липучка |
| Висота голінища/задника | 6 см |
| Антиковзка підошва | Так |
| Стан | Новий |
| Перфорація | Ні |
| Вікова група | Доросла |
| Додаткові характеристики | |
| Висота платформи | 2.5 см |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Оздоблення та прикраси | Стрази |
| Розміри | |
| Розміри | 36 (22,5см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 399 ₴








