
Чорний шкіряний ремінь.
матеріал: натуральна шкіра.
Ширина – 2,8см, довжина 115см.
Ми працюємо за передоплатою 200 грн. або 100% оплата.
Доставка замовлень із Вінниці проводиться всією Україною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип ременя | Універсальний |
| Стать | Жіноча |
| Розмір чоловічих ременів | 115 см. |
| Длина ремня | 115 мм |
| Ширина ремня | 2.8 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Тип застежки | Пряжка гвоздик |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Колір | Чорний |
| Коротшає | Так |
| Стан | Новий |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Розмір ременя | 111-120 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 980 ₴



