Стильна маленька сумка з клапаном, виготовлена з якісної штучної шкіри.
Розмір 23х15х7 см.
• • Сумка має довгий плечовий ремінь 70-140см і короткий 45см
• Сумка закривається клапаном на кнопках.
• Одне відділення, всередині кишеня на блискавці.
• Сумка акуратна, функціональна, підійде як для прогулянки, так і для повсякденного використання.
Ми працюємо за передоплатою 200 грн. або 100% оплата.
Швидка доставка замовлень із Вінниці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Білий |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 23 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Довжина плечового ременя | 140 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 995 ₴






