


Жіноча коротка пляжна туніка з мережива чорного кольору.
999 ₴
- В наявності
- Код: ж119
+380 (68) 350-52-53
Viber/WhatsApp - +380 (93) 353-52-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір:
Довжина від плеча 72см
Об'єм грудей 110см.
Об'єм талії 104-110см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Обхват грудей | 110 см |
| Обхват талії | 110 см |
| Вид виробу | Туніка |
| Колір | Чорний |
| Довжина рукава | Три чверті |
| Довжина | 72 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴



