Жіноча коротка пляжна туніка з мережива білого кольору.
999 ₴
- В наявності
- Код: ж118
+380 (68) 350-52-53
Viber/WhatsApp - +380 (93) 353-52-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір:
Довжина від плеча 66см
Об'єм грудей 100-104см.
Об'єм талії 98-104см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Обхват грудей | 100 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Вид виробу | Туніка |
| Колір | Білий |
| Довжина рукава | Три чверті |
| Довжина | 66 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴








