

Сумка бежева жіноча.
Стильна сумка виконана з якісної штучної шкіри.
• Сумка має ручку 24см. та знімний ремінь 120см.
• Сумка закривається клапаном на магнітах + змійка.
• Одне основне відділення, таємна кишенька
• Сумка акуратна, функціональна, підійде як для прогулянки, так і для повсякденного використання.
Ширина - 28см, Висота -20см, Глибина - 11см.
Ми працюємо за передоплатою 200 рн. або 100% оплата.
Швидка доставка замовлень із м.Вінниці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Сумка Келлі |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Чотири |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 28 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴



