



Черевики жіночі зимові бежеві натуральна замша.
2 680 ₴
- Готово до відправки
- Код: 266
+380 (68) 350-52-53
Viber/WhatsApp - +380 (93) 353-52-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виконані з натурального замшу, підкладка всередині вовняне хутро. З внутрішньої сторони змійка.
Їх можна поєднувати з джинсами, сукнями і спідницями, а також цікаво комбінувати з будь-яким верхнім одягом.
Розмірна сітка: 36-23,5см., 37-24см., 38-24,5см., 39-25см., 40-25,5см., 41-26см.
Ми працюємо за передоплатою 200грн. або 100% оплата.
Доставка замовлень з Вінниці здійснюється по всій Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Угорщина |
| Вид взуття | Черевики |
| Сезон | Зима |
| Матеріал верху | Замша |
| Матеріал підкладки | Натуральне хутро |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Висота каблука (см) | 4 |
| Висота платформи | 2 см |
| Висота голінища/задника | 15 см |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Тип носка | Закритий |
| Застібка | Шнурівка, Блискавка |
| Стиль | Повсякденний |
| Колір | Бежевий |
| Вид устілки | Вовняна |
| Стан | Новий |
| Розміри | 36 (23,5см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 680 ₴



