

Замшеві жіночі кросівки леопардові.
1 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 27
+380 (68) 350-52-53
Viber/WhatsApp - +380 (93) 353-52-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри:36-23см., 37-23,5см., 38-24см., 39-24,5см., 40-25см., 25,5см.
Стильні замшеві кросівки на товстій підошві.
Вони підкорюють своїм дизайном, підійдуть під будь-який одяг і стануть незамінною парою у Вашому гардеробі.
Розміри вказані біля фото. Роблячи замовлення, уточнюйте, будь ласка, який розмір.
Ми працюємо за передоплатою 200грн. або 100% оплата. Доставка замовлень з Вінниці здійснюється по всій Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Угорщина |
| Вид взуття | Кросівки |
| Стать | Жіноча |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал верху | Велюр |
| Матеріал підошви | ТЕП |
| Матеріал підкладки | Натуральна шкіра |
| Стиль | Повсякденний |
| Застібка | Шнурівка |
| Висота голінища/задника | 6 см |
| Антиковзка підошва | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | 36 (23см) |
| Розміри | 36 (23см) |
| Додаткові характеристики | |
| Каблук/Підошва | Товста підошва |
| Форма миска/носка | Закруглений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴



