


Зимові жіночі черевики чорного кольору.
2 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1295
+380 (68) 350-52-53
Viber/WhatsApp - +380 (93) 353-52-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виконані з водовідштовхувального матеріалу, підкладка всередині штучне хутро.
Їх можна поєднувати з джинсами, сукнями та спідницями, а також цікаво комбінувати з будь-яким верхнім одягом.
Розмірна сітка: 36-23см., 37-23,5см., 38-24см., 39-25,5см., 40-25см., 41-25,5см.
Розміри вказані біля фото. Роблячи замовлення, уточнюйте будь ласка, який потрібен розмір з наявності
Ми працюємо за передоплатою 200грн. або 100% оплата.
Швидка доставка замовлень з Вінниці здійснюється по всій Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Угорщина |
| Вид взуття | Черевики |
| Сезон | Зима |
| Матеріал верху | Плащівка |
| Матеріал підкладки | Штучне хутро |
| Матеріал підошви | ЕВА/Резина |
| Висота каблука (см) | 4,5 |
| Висота платформи | 3 см |
| Висота голінища/задника | 16 см |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Тип носка | Закритий |
| Стиль | Повсякденний |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Розміри | 36 (23см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 399 ₴



