



Туфлі жіночі лофери Bengzo Baldini замшеві руді.
4 435 ₴
- Готово до відправки
- Код: 644
+380 (68) 350-52-53
Viber/WhatsApp - +380 (93) 353-52-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Натуральна замша, відмінна якість і модний дизайн – все це поєднує в собі дана модель. Стильні туфлі на низькому ходу забезпечать Вашим ніжкам абсолютний комфорт та стануть чудовою альтернативою Вашому взуттю на підборах.
Розміри вказані біля фото. Роблячи замовлення, уточнюйте будь ласка, який потрібен Бренд: Bengzo Baldini
Країна виробник: Туреччина
Матеріал: натуральна замша
Матеріал усередині: натуральна шкіра
Розмірна сітка: 36 (23см), 37 (23,5см), 38 (24см), 39 (24,5см), 40 (25см)
Ми працюємо за передоплатою 200 грн. чи 100% оплата.
Швидка доставка замовлень із Вінниці здійснюється по всій Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид взуття | Лофери |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип носка | Закритий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Висота каблука (см) | 3 |
| Висота голінища/задника | 6 см |
| Матеріал верху | Замша |
| Матеріал підкладки | Натуральна шкіра |
| Матеріал підошви | ЕВА/ТЕП |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Помаранчевий |
| Оздоблення та прикраси | Аплікація |
| Застібка | Без застібки |
| Супінатор | Так |
| Вид устілки | Шкіряна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 36 (23см) |
| Розміри | 36 (23см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 435 ₴



