Жіночі шкіряні чорні кеди з перфорацією.
1 799 ₴
- Готово до відправки
- Код: 66
+380 (68) 350-52-53
Viber/WhatsApp - +380 (93) 353-52-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кеди виготовлені з натуральної шкіри чорного кольору. Підійдуть на вузьку та середню стопу.
Застібка: Шнурок
Матеріал: натуральна шкіра
Сезон: весна/літо/осінь
Розмірна сітка: 36-22см, 37-22,5см
Розміри вказані біля фото. Роблячи замовлення, уточнюйте, будь ласка, який потрібен розмір із наявності.
Ми працюємо за передоплатою 200 грн. або 100% оплата.
Доставка замовлень із Вінниці проводиться по всій Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид взуття | Кеди |
| Стать | Жіноча |
| Повнота взуття | Анатомічна будова колодки |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Натуральна шкіра |
| Стиль | Повсякденний |
| Вид устілки | Шкіряна |
| Застібка | Шнурівка |
| Висота голінища/задника | 6 см |
| Антиковзка підошва | Так |
| Стан | Новий |
| Перфорація | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Каблук/Підошва | Плоска підошва |
| Висота платформи | 2 см |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 36 (22см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴



