

Жіночі зимові черевики чорні.
2 395 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1297
+380 (68) 350-52-53
Viber/WhatsApp - +380 (93) 353-52-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виконані з екошкіри, із внутрішньої сторони змійка. Їх можна поєднувати з джинсами, сукнями і спідницями, а також цікаво комбінувати з будь-яким верхнім одягом. Розмірна сітка: 36-23см., 37-23,5см., 38-24см., 39-24,5см., 40-25см., 41-25,5см. Розміри вказані біля фото.
Роблячи замовлення, уточнюйте будь ласка, який потрібен розмір з наявності.
Ми працюємо за передоплатою 200грн. або 100% оплата.
Швидка доставка замовлень з Вінниці здійснюється по всій Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Башили |
| Країна виробник | Китай |
| Стиль | Повсякденний |
| Застібка | Блискавка |
| Оздоблення та прикраси | Аплікація |
| Сезон | Зима |
| Матеріал підкладки | Штучне хутро |
| Колір | Чорний |
| Вид взуття | Черевики |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Висота каблука (см) | 5 |
| Висота голінища/задника | 15 см |
| Стан | Новий |
| Тип носка | Закритий |
| Висота платформи | 3 см |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 36 (23см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 395 ₴



