Жіночі шкіряні чорні туфлі на шнурку.
1 865 ₴
- Готово до відправки
- Код: 194
+380 (68) 350-52-53
Viber/WhatsApp - +380 (93) 353-52-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ця модель виконана з натуральної шкіри.
Стильні туфлі на низькому ходу забезпечать Вашим ногам абсолютний комфорт та стануть чудовою альтернативою Вашому взуттю на підборах.
Розмірна сітка: 36-23,5см.,37-24см.
Розміри вказані біля фото. Роблячи замовлення, уточнюйте будь ласка, який потрібен розмір з наявності.
Ми працюємо за передоплатою 150 грн. чи 100% оплата.
Швидка доставка замовлень із Вінниці здійснюється по всій Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Вид устілки | Шкіряна |
| Тип носка | Закритий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Висота голінища/задника | 6 см |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Класичний |
| Висота платформи | 3 см |
| Застібка | Шнурівка |
| Матеріал підкладки | Натуральна шкіра |
| Вид взуття | Туфлі |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Висота каблука (см) | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 36 (23,5 см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 865 ₴



