



Ботильйони на підборах із лаковим носком. Розмір 40 (25,5см)
1 865 ₴
- В наявності
- Код: 205
+380 (68) 350-52-53
Viber/WhatsApp - +380 (93) 353-52-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
20
Розмірна сітка: 40 (25,5см)
Висота підборів 10 см
Стильні ботильйони на підборах із лаковим носком.
Виконані з екозамші, з боків вставки з гумки. Сезон: осінь/весна.
Ми працюємо за передоплатою 200 грн. або 100% оплата.
Доставка замовлень із Вінниці проводиться всією Україною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип носка | Закритий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Висота голінища/задника | 13 см |
| Матеріал верху | Велюр |
| Матеріал підкладки | Байка |
| Фасон каблука | Цеглинка |
| Стиль | Молодіжний |
| Вид взуття | Ботильйони |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Висота каблука (см) | 10 |
| Висота платформи | 3 см |
| Країна виробник | Угорщина |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Розміри | 40 (25,5 см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 865 ₴



