

Сумочка через плече рожева.
Стильна рожева сумочка з тисненням, виготовлена з якісної штучної шкіри.
- Сумка має довгий регульований плечовий ремінь на ланцюжку. Можна використовувати для носіння в руці та через плече. Максимальна довжина 120 см.
- Одне відділення з кишенями для телефона та дрібниць.
- Форма каркасна, тримає форму.
- Сумка акуратна, функціональна, підійде як для прогулянки, так і для повсякденного використання.
Розмір: Ширина — 22 см, Висота — 19 см, Глибина — 7 см.
Правильно вибрані аксесуари гармонійно доповнюють образ, стають його прикрасою, розставляючи потрібні акценти. Вона стане ідеальним аксесуаром у будь-яку пору року та буде доречною в будь-яких умовах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип сумки | Клатч |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Рожевий |
| Форма | Прямокутна |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Висота | 19 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Довжина плечового ременя | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴



