

Толстовка чорно-біла з капюшоном.Розмір L
Країна виробник: Туреччина
Бренд: David Gerenzo
Розмір: обхват грудей 100 см, довжина рукава 68 см, довжина 72 см
Склад: 95% cotton 5% elastan
Ми працюємо за передоплатою 200 грн. або 100% оплата.
Доставка замовлень із Вінниці проводиться всією Україною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DAVID GERENZO |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид толстовок | Толстовка |
| Обхват грудей | 100 см |
| Колір | Білий |
| Сезонність | Весна/осінь |
| Капюшон | Вшитий |
| Малюнки і написи | З написами |
| Довжина рукава вироба | 68 см |
| Ширина виробу | 50 см |
| Сезон | Всесезонний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | L |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 995 ₴



