Чоботи з натуральної шкіри, без підборів.
Бренд: M.Kraft
Країна виробник: Україна.
Матеріал: натуральна шкіра
Підклад: фліс.
Висота чобота: 34 см
Висота каблука: 2,5 см
Ширина халяви: 38-40 см.
Розмірна сітка: 36-23,5см., 37-24см., 38-24,5см., 39-25см., 40-25,5см., 41-26см.
Розміри в наявності, вказані біля фото. Роблячи замовлення, уточнюйте, будь
ласка, який потрібен розмір.
Ми працюємо по передоплаті 200грн. або 100% оплата.
Доставка замовлень з Вінниці здійснюється по всій Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Україна |
| Вид взуття | Чоботи |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Каблук/Підошва | Плоска підошва |
| Висота каблука (см) | 3 |
| Висота голінища/задника | 34 см |
| Обхват голінища | 40 см |
| Застібка | Блискавка |
| Стиль | Повсякденний |
| Стан | Новий |
| Розміри | 36 (23,5 см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 485 ₴









