Чоловічі туфлі Luciano Bellini шкіряні коричневі.
3 550 ₴
- В наявності
- Код: 6680
+380 (68) 350-52-53
Viber/WhatsApp - +380 (93) 353-52-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бренд: Luciano Bеllini
Стана виробник: Туреччина
Матеріал: натуральна шкіра
Розмірна сітка: 40-26см, 41-27см
Стильні та зручні туфлі виготовлені тільки з натуральних матеріалів. Ця модель підкреслює в собі комфорт і стиль.
Розміри вказані біля фото. Роблячи замовлення, уточнюйте, будь ласка, який потрібний розмір з наявності.
Ми працюємо за передоплатою 200 грн. або 100% оплата.
Швидка доставка замовлень із Вінниці здійснюється всією Україною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота голінища/задника | 6 см |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Шнурівка |
| Матеріал підкладки | Натуральна шкіра |
| Вид взуття | Оксфорди |
| Виробник | Luciano Bellini |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Вид устілки | Амортизована |
| Розміри | 40 (26см) |
| Розміри | 40 (26см) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | Міський |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 550 ₴











