Шкіряні жіночі кросівки Evromoda. Один розмір 37 (23,5 см).
2 185 ₴
- В наявності
- Код: 324
+380 (68) 350-52-53
Viber/WhatsApp - +380 (93) 353-52-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бренд: Evromoda
Країна виробник: Туреччина
Матеріал: натуральна шкіра
Сезон: весна/осінь
Висота кросівка: 6 см
Висота підошви: 1,5-2,5 см
Розмірна сітка: 37-23,5см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Evromoda |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид взуття | Кросівки |
| Стать | Жіноча |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Байка |
| Вид устілки | Шкіряна |
| Висота голінища/задника | 6 см |
| Антиковзка підошва | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Висота платформи | 1 см |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Оздоблення та прикраси | Аплікація |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 37 (23,5 см) |
| Колір | Графіт |
| Стиль | Міський |
| Застібка | Гумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 185 ₴











