
Чоботи на спортивній підошві. Розмір 38 (24см)
2 395 ₴
- В наявності
- Код: 1330
+380 (68) 350-52-53
Viber/WhatsApp - +380 (93) 353-52-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри устілки: 38-24 см. Жіночі чоботи з велюра на плоском ходу підійдуть для осінньо-весняного периода. Їх можна поєднувати з джинсами платтями и спідницями, , а також цікаво комбінувати з будь-якою верхнім одягом.
Розміри в наявності, вказані біля фото. Роблячи замовлення, уточнюйте, будь ласка, який розмір.
Ми працюємо за передоплатою 200 грн. або 100% оплата.
Доставка замовлень із Вінниці проводиться по всій Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид взуття | Чоботи |
| Матеріал верху | Велюр |
| Висота платформи | 2 см |
| Висота голінища/задника | 38 см |
| Обхват голінища | 39 см |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка |
| Розміри | 38 (24см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 395 ₴



