Сумка жіноча синя, шкіра.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 20 мм |
| Плечовий ремінь | Так |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Ширина | 13 мм |
| Підкладка | Так |
| Тип застежки | Блискавка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Довжина ручок | 35 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Синій |
| Довжина | 28 мм |
| Довжина плечового ременя | 135 мм |
| Ручки | Дві |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 125 ₴






