

Червоні чоботи на підборах зі стразами. 39 (25см)
1 950 ₴
- В наявності
- Код: 184
+380 (68) 350-52-53
Viber/WhatsApp - +380 (93) 353-52-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночі чоботи зі стразами, на підборах.
Їх можна поєднувати сукнями та спідницями, а також цікаво комбінувати з будь верхнім одягом.
Бренд: Classic
Сезон: весна/осінь
Матеріал верху: велюр
Матеріал всередині: байка
Висота каблука: 12см.
Товщина підошви: 3 см.
Висота каблука 37см.
Розмірна сітка: 39-25см.
Ми працюємо по передоплаті 200грн. або 100% оплата.
Доставка замовлень з Вінниці здійснюється по всій Україні.
Як замовити:
Для того, щоб замовити товар Ви можете натиснути кнопку "КУПИТИ" і залишити дані по бажаного замовлення. Вказуйте, будь ласка, розмір, який цікавить.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Угорщина |
| Стиль | Святковий |
| Застібка | Блискавка |
| Оздоблення та прикраси | Стрази |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Матеріал підкладки | Текстиль |
| Колір | Червоний |
| Вид взуття | Чоботи |
| Матеріал верху | Велюр |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Висота каблука (см) | 12 |
| Висота голінища/задника | 37 см |
| Стан | Новий |
| Висота платформи | 3 см |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 39 (25см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴



