


Зимові черевики Rifellini з натуральним хутром. Розмір 36
3 665 ₴
- В наявності
- Код: 129
+380 (68) 350-52-53
Viber/WhatsApp - +380 (93) 353-52-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Черевики із натурального замшу, з хутром чорнобурки.
Бренд: Rifellini
Виробництво: Туреччина
Всередині натуральне хутро (цигейка)
Застібка: блискавка
Розмір: 36 (23см), 37 (23,5см)
Вуги з хутром чорнобурки.Всередині цигейка.На блискавці, виробництво-Туреччина.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rifellini |
| Країна виробник | Туреччина |
| Сезон | Зима |
| Матеріал верху | Замша |
| Матеріал підкладки | Натуральне хутро |
| Фасон каблука | Цеглинка |
| Висота каблука (см) | 4 |
| Висота голінища/задника | 16 см |
| Обхват голінища | 32 см |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Оздоблення та прикраси | Хутро |
| Вид устілки | Вовняна |
| Стан | Новий |
| Вид взуття | Черевики |
| Користувальницькі характеристики | |
| розміри | 36 (23см) |
| Розміри | 36 (23см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 665 ₴



