Жіночі бордові чобітки з натуральної шкіри та замші. 40
2 995 ₴
- В наявності
- Код: 364
+380 (68) 350-52-53
Viber/WhatsApp - +380 (93) 353-52-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоботи натуральна шкіра + замша бордового кольору.
Бренд: Olimp
Країна-виробник: Україна
Сезон: весна/осінь
Колір: бордовий
Матеріал верху: натуральна шкіра, натуральна замша
Всередині: фліс
Висота без підошви 38 см.
Висота каблука 4 см.
Обвід гомілки моделі максимум 40 см.
Розмірна сітка: 36-23,5 см; 37-24см; 38-24,5см; 39-25 см; 40-25,5 см, 41-26 см.
Розміри в наявності, вказані біля фото. Роблячи замовлення, уточнюйте, будь ласка, який розмір.
Ми працюємо за передоплатою 150 грн. або 100% оплата.
Доставка замовлень із Вінниці проводиться всією Україною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид взуття | Чоботи |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Каблук/Підошва | Плоска підошва |
| Висота каблука (см) | 4 |
| Висота платформи | 2.5 см |
| Висота голінища/задника | 38 см |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Колір | Бордовий |
| Застібка | Блискавка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 40 (25,5 см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 995 ₴








