



Кросівки жіночі чорні з натуральної замші.
3 395 ₴
- Готово до відправки
- Код: 385
+380 (68) 350-52-53
Viber/WhatsApp - +380 (93) 353-52-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підійдуть під будь-який одяг і стануть незамінною парою у Вашому гардеробі.
Застібка: шнурок/гумка
Матеріал: натуральна замша
Підошва: 2,5-3,5см.
Сезон: весна/осінь
Розмірна сітка: 36-23см, 37-23,5 см., 38-24 см., 39-24,5 см., 40-25см., 41-25,5см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид взуття | Кросівки |
| Стать | Жіноча |
| Повнота взуття | Анатомічна будова колодки |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Замша |
| Матеріал підкладки | Текстиль |
| Стиль | Повсякденний |
| Вид устілки | Піно-латексна |
| Висота голінища/задника | 6 см |
| Антиковзка підошва | Так |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Доросла |
| Додаткові характеристики | |
| Каблук/Підошва | Плоска підошва |
| Висота платформи | 3 см |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 36 (23см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 395 ₴



