

Туфлі жіночі чорні з лакової шкіри.
2 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 169
- +380 (93) 353-52-53
Доповніть свій стиль вишуканими туфлями з натуральної лакованої шкіри. Елегантний блиск, якісні матеріали та зручна посадка роблять цю модель ідеальним вибором для ділового стилю, вечірнього виходу або casual-образів.
Основні переваги:
Виготовлені з натуральної лакованої шкіри.
Стильний дизайн із мінімальними деталями
Комфортна гнучка підошва, що забезпечує амортизацію під час ходьби
Підходять для будь-якого стилю
Розміри: 36 (23 см), 37 (23,5 см), 38 (24 см), 39 (24,5 см), 40 (25 см), 41 (25,5 см)
Колір: чорний
Матеріал верху: Натуральна лакована шкіра
Розміри вказані біля фото. Роблячи замовлення, уточнюйте, будь ласка, який потрібен розмір із наявності.
Ми працюємо за передоплатою 200 грн. або 100% оплата.
Швидка доставка замовлень із Вінниці здійснюється по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид взуття | Туфлі |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип носка | Закритий |
| Форма миска/носка | Трапецієподібний |
| Висота каблука (см) | 3 |
| Висота голінища/задника | 6 см |
| Матеріал верху | Лакова шкіра натуральна |
| Матеріал підкладки | Натуральна шкіра |
| Матеріал підошви | ЕВА/ТЕП |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Вид устілки | Шкіряна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 36 (23см) |
| Розміри | |
| Розміри | 36 (23см) |
- Ціна: 2 999 ₴



