Гаманець чорний на блискавці шкіряний.
Країна-виробник: Китай
Матеріал: натуральна шкіра
Розмір: 20х10х2см
Застібка: блискавка
У комплекті коробочка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 1 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Оздоблення та прикраси | Тиснення |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 280 ₴
- Спосіб упаковки: коробка











