



Гаманець коричневий шкіряний на кнопці.
Країна-виробник: Китай
Матеріал: натуральна шкіра
Застежка: кнопка
Розмір: 19х9,5х2см
Шкіряна підкладка
У комплекті коробочка, пильовик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 1 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 450 ₴
- Спосіб упаковки: коробка



