Гаманець жіночий чорний на блискавці шкіряний
2 599 ₴
- В наявності
- Код: с131
+380 (68) 350-52-53
Viber/WhatsApp - +380 (93) 353-52-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Країна-виробник: Китай
Матеріал: натуральна шкіра
Розмір: 19х10х2,2см
Застібка: блискавка
У комплекті коробочка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 1 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Довжина | 19 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 2.2 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 599 ₴











