Сумка жіноча з гаманцем і ланцюжком біла.
Країна-виробник: Китай
Матеріал: натуральна шкіра
Розмір: 21х12х3см
Застібка: кнопка
У комплекті коробочка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Білий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Кнопки |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴











