

Сумка саквояж жіноча чорна.
Стильна, виготовлена з якісної штучної шкіри.
Розмір: 20 х 13 х 8см.
• Плечовий ремінь 125 см.
• Одне відділення.
• Сумка акуратна, функціональна, підійде як для прогулянки, так і для повсякденного використання.
Ми працюємо за передоплатою 200 грн. або 100% оплата.
Швидка доставка замовлень із Вінниці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Саквояж |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 13 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Довжина плечового ременя | 125 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 350 ₴



