

Сумочка жіноча коричнева з принтом.
1 899 ₴
1 399 ₴
- В наявності
- Код: с14
+380 (68) 350-52-53
Viber/WhatsApp - +380 (93) 353-52-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна невелика сумочка — це модний атрибут вишуканої жінки.
Розмір: 24х13х6см
Усередині 1 відділення
Ручка 55-110см
Ми працюємо за передоплатою 200 грн. або 100% оплата.
Доставка замовлень із Вінниці проводиться всією Україною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Висота | 13 мм |
| Довжина | 24 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Довжина плечового ременя | 110 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Чохол-пильник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴



