


Сумочка жіноча чорна з принтом.
Стильна невелика сумочка — це модний атрибут вишуканої жінки.
Розмір: 21х14х6см
Усередині 1 відділення, потайна кишеня на блискавці.
Ручка 36 см
Ремінь 130 см
Ми працюємо за передоплатою 200 грн. або 100% оплата.
Доставка замовлень із Вінниці проводиться всією Україною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 21 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Довжина плечового ременя | 130 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Чохол-пильник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴



