



Сумочка жіноча шкіряна коричнева.
Стильна маленька сумка з клапаном, виготовлена з якісної натуральної шкіри.
В комплекті пильнік та пакет.
Розмір: 27х 17х 7см. Одне відділення, кішеня на блискавці, кішеня зовні. Довжина ріменця: 109-115см.
• Сумка закривається клапаном на кнопці.
• Сумка акуратна, функціональна, підійде як для прогулянки, так і для повсякденного використання.
Ми працюємо за передоплатою 200 грн. або 100% оплата.
Швидка доставка замовлень із Вінниці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Напівкругла |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Довжина плечового ременя | 115 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 299 ₴



