Черевики жіночі зимові чорні.
Розмірна сітка: 37-23см., 38-23,5см., 39-24см., 40-24,5см., 41-25см., 42-25,5см.
Товщина підошви: 2см.
Висота каблука: 3см.
Висота черевика: 18см
Виконані з еко шкіри, підкладка всередині хутро. З внутрішньої сторони змійка.
Їх можна поєднувати з джинсами платтями и спідницями, а також цікаво комбінувати з будь-якою верхнім одягом.
Ми працюємо за передоплатою 200 грн. або 100% оплата.
Швидка доставка замовлень із Вінниці проводиться по всій Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Угорщина |
| Вид взуття | Черевики |
| Сезон | Зима |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Матеріал підкладки | Штучне хутро |
| Фасон каблука | Цеглинка |
| Висота каблука (см) | 4 |
| Висота платформи | 2 см |
| Висота голінища/задника | 13 см |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Тип носка | Закритий |
| Застібка | Блискавка |
| Стиль | Міський |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Розміри | 36 (23см) |
| Розміри | 37 (23см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 680 ₴



