Лофери зимові жіночі коричневі з натуральної замші, з хутром.
2 999 ₴
- В наявності
- Код: 679
+380 (68) 350-52-53
Viber/WhatsApp - +380 (93) 353-52-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал: натуральна замша
всередині: набивна шерсть
Висота підошви: 3,5см
Розміри 36-23 см,37-23,5 см, 38-24 см,39-24,5 см,40-25 см,41-25,5
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид взуття | Мокасини |
| Сезон | Зима |
| Матеріал верху | Замша |
| Матеріал підкладки | Овчина |
| Висота голінища/задника | 6 см |
| Стиль | Міський |
| Колір | Коричневий |
| Оздоблення та прикраси | Пряжка |
| Висота платформи | 3.5 см |
| Вид устілки | Вовняна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Розміри | 36 (23см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 999 ₴








