Матеріал: натуральна замша
всередині: набивна шерсть
Висота підошви: 3,5см
Розміри 36-23 см,37-23,5 см, 38-24 см,39-24,5 см,40-25 см,41-25,5
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид взуття | Сліпони |
| Сезон | Зима |
| Матеріал верху | Замша |
| Матеріал підкладки | Овчина |
| Висота голінища/задника | 5 см |
| Стиль | Міський |
| Колір | Коричневий |
| Оздоблення та прикраси | Пряжка |
| Висота платформи | 3.5 см |
| Вид устілки | Вовняна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Розміри | 40 (25см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 450 ₴









