

Чорний вузький шкіряний ремінь.
1 395 ₴
- Готово до відправки
- Код: р41
+380 (68) 350-52-53
Viber/WhatsApp - +380 (93) 353-52-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
матеріал: натуральна шкіра.
Ширина – 1,8см, регульована довжина 55-92см.
Ми працюємо за передоплатою 200 грн. або 100% оплата.
Доставка замовлень із Вінниці проводиться всією Україною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип ременя | Універсальний |
| Стать | Жіноча |
| Розмір чоловічих ременів | 90 - 96 см. |
| Длина ремня | 92 мм |
| Ширина ремня | 1.8 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Тип застежки | Пряжка замок |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Колір | Чорний |
| Коротшає | Ні |
| Стан | Новий |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Розмір ременя | 81-90 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 395 ₴



