



Ботильйони коричневі класичні на підборах 5 см.
2 980 ₴
- Готово до відправки
- Код: 655
+380 (68) 350-52-53
Viber/WhatsApp - +380 (93) 353-52-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмірна сітка: 36-23,5см., 37-24 см., 38-24,5 см., 39-25 см., 40-25,5 см
Висота задника 15 см.
Висота каблука 5 см.
матеріал: неопрен, штучна лакова шкіра
Сезон: весна, осінь
Розміри вказані біля фото. Роблячи замовлення, уточнюйте, будь ласка, який потрібний розмір із наявності
Ми працюємо за передоплатою 200 грн. або 100% оплата.
Швидка доставка замовлень із Вінниці проводиться всією Україною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Угорщина |
| Вид взуття | Ботильйони |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Матеріал верху | Велюр |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Фасон каблука | Цеглинка |
| Висота каблука (см) | 5 |
| Висота голінища/задника | 15 см |
| Форма миска/носка | Трапецієподібний |
| Тип носка | Закритий |
| Застібка | Блискавка |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Розміри | 36 (23,5 см) |
| Розміри | 36 (23,5см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 980 ₴



