Ботильйони коричневі на підборах 8см.
3 380 ₴
- Готово до відправки
- Код: 672
+380 (68) 350-52-53
Viber/WhatsApp - +380 (93) 353-52-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмірна сітка: 36-23,5см., 37-24см., 38-24,5см., 39-25см., 40-25,5см.
Матеріал: велюр
Усередині: байка
Висота задника 12 см.
Висота підбору 8 см.
Розміри вказані біля фото. Роблячи замовлення, уточнюйте будь ласка, який потрібен розмір з наявності
Ми працюємо за передоплатою 200грн. або 100% оплата.
Швидка доставка замовлень з Вінниці здійснюється по всій Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Угорщина |
| Вид взуття | Ботильйони |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Матеріал верху | Велюр |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Фасон каблука | Шпилька |
| Висота каблука (см) | 8 |
| Висота голінища/задника | 12 см |
| Форма миска/носка | Загострений |
| Тип носка | Закритий |
| Застібка | Блискавка |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Розміри | 36 (23,5 см) |
| Розміри | 37 (24см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 380 ₴








