Сорочка блузка+ майка.
Розмір owersize,
Довжина 86см., рукави 64см., Об'єм грудей 118см.
Виробництво: Туреччина
Склад: 90% Cotton 3% Polyester 7% Elastan
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46/50 |
| Фасони | Блуза - сорочка |
| Вид виробу | Блузка |
| Колір | Білий |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Стрейч коттон |
| Склад | 90%Cotton 3%Polyester 7%Elastan |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Повсякденний |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Оздоблення та прикраси | Стрази |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 86 см |
| Довжина рукава вироба | 64 см |
| Ширина виробу | 59 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 599 ₴








