Кеди білі чоловічі 41-45.
Розміри маломірні: 41-25см., 42-25,5см., 43-26см., 44-26,5см., 45-27см.
Матеріал: еко шкіра
Сезон: весна/осінь
Колір: білий
Розміри показані на фотографії. Роблячи замовлення, впорядковуйте, будь ласка, який потрібний розмір з різниці.
Ми працюємо по передоплаті 200 грн. або 100% оплата.
Швидка доставка замовлень з Вінниці здійснюється по всій Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид взуття | Кеди |
| Стать | Чоловіча |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Білий |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Стиль | Повсякденний |
| Застібка | Шнурівка |
| Висота голінища/задника | 7 см |
| Антиковзка підошва | Так |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Доросла |
| Додаткові характеристики | |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Розміри | |
| Розміри | 41 (25см) |
| Розміри | 41 (25см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴



