Стильна, виготовлена з якісної штучної шкіри.
Розмір: 17 х 14 х 9см.
• Плечовий ремінь 70-130см.
• Одне відділення.
• Сумка акуратна, функціональна, підійде як для прогулянки, так і для повсякденного використання.
Ми працюємо за передоплатою 200грн. або 100% оплата. Швидка доставка замовлень із Вінниці.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Комбінований |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 17 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Довжина плечового ременя | 130 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 250 ₴







