Стильна, маленька сумка з клапаном, виготовлена з якісної штучної шкіри.
Розмір: 24х13х8см
• Сумка має довгий, плечовий ремінь 125см.
• Сумка закривається клапаном на кнопках.
• Два відділення.
• Сумка акуратна, функціональна, підійде як для прогулянки, так і для повсякденного використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Білий |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 2 основних |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 13 мм |
| Довжина | 24 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Довжина плечового ременя | 125 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 750 ₴



