

Шкіряні жіночі сліпони чорно-золотисті.
Стильні двоколірні сліпони, виготовлені тільки з натуральних матеріалів.
Бренд: Efa
Країна виробник: Україна
Сезон: демі
Матеріал верху: натуральна шкіра
Матеріал усередині: натуральна шкіра
Розмірна сітка: 39-25см, 40-25,5см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид взуття | Сліпони |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Натуральна шкіра |
| Висота голінища/задника | 6 см |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Молодіжний |
| Застібка | Без застібки |
| Каблук/Підошва | Плоска підошва |
| Висота платформи | 3.5 см |
| Вид устілки | Шкіряна |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 39 (25см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 585 ₴



