
Шльопанці жіночі бежеві на липучці. 37-23,5см,
1 099 ₴
- В наявності
- Код: 1313
+380 (68) 350-52-53
Viber/WhatsApp - +380 (93) 353-52-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмірна сітка: 37-23,5см
Вони підкорюють своїм дизайном, стануть незамінною парою влітку.Розміри вказані біля фото. Роблячи замовлення, уточнюйте, будь ласка, який розмір.
Ми працюємо за передоплатою 200 грн. або 100% оплата.
Доставка замовлень із Вінниці проводиться по всій Україні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид взуття | Шльопанці |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Матеріал підкладки | Штучна шкіра |
| Висота платформи | 3 см |
| Тип носка | Відкритий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Застібка | Липучка |
| Колір | Бежевий |
| Стиль | Повсякденний |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Сезон | Літо |
| Ортопедичні | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 37 (23,5 см) |
| Розміри | 37 (23,5см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴



