
Жіночі білі сандалі на танкетці 3см.
1 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1315
+380 (68) 350-52-53
Viber/WhatsApp - +380 (93) 353-52-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сезонність - Літо
Колір білий
Склад: верх: штучна шкіра
підкладка: штучна шкіра
Стиль – повсякденний
Застібка - липучка
Розміри вказані біля фото. Роблячи замовлення, уточнюйте будь ласка, який потрібен розмір.
Ми працюємо за передоплатою 200грн. або 100% оплата.
Доставка замовлень з Вінниці здійснюється по всій Україні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Угорщина |
| Вид взуття | Босоніжки |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Каблук/Підошва | Танкетка |
| Висота платформи | 3 см |
| Тип носка | Закритий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Застібка | Липучка |
| Колір | Білий |
| Стиль | Повсякденний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 38 (24см) |
| Розміри | 38 (24см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴



