Кросівки чоловічі сірі текстильні із перфорацією.
1 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6620
+380 (68) 350-52-53
Viber/WhatsApp - +380 (93) 353-52-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри: 41 (25,5см), 42 (26см), 43 (26,5см), 44 (27см), 45 (27,5см)
Висота підошви 2см.
Висота задника 7см.
Швидке відправлення з Вінниці, з мінімальною передоплатою 200 грн.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | В'єтнам |
| Вид взуття | Кросівки |
| Стать | Чоловіча |
| Сезон | Весна/Літо |
| Колір | Сірий |
| Матеріал верху | Текстиль |
| Матеріал підошви | Пориста гума |
| Матеріал підкладки | Текстиль |
| Стиль | Повсякденний |
| Вид устілки | Піно-латексна |
| Застібка | Шнурівка |
| Висота голінища/задника | 7 см |
| Антиковзка підошва | Так |
| Стан | Новий |
| Перфорація | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Висота платформи | 2 см |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Розмір | |
| Розміри | 41 (25,5 см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴



