• Сумка має довгий плечовий ремінь 123см.
• Ремінь кріпиться на карабіні.
• Сумка закривається клапаном на кнопці.
• Одне відділення.
Ширина - 20см, Висота -13см, Глибина - 4см.
Ми працюємо за передоплатою 200рн. або 100% оплата.
Швидка доставка замовлень з м. Вінниці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Сріблястий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Оздоблення та прикраси | Камені Swarovski |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 13 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 4 мм |
| Довжина плечового ременя | 123 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 960 ₴



